ژنراتور دوقلو TWN 1

1 IRR فی
Brand: AKSAAKSA


دانلودها twin-power-gensets-brochure

ژنراتور برق دوقلو

سری جدید ژنراتور های برق دوقلو یا Twin Power به عنوان یک ژنراتور استاندارد، دو برابر به شما اطمینان خاطر و تولید برق ارایه می‌دهد. این سری از ژنراتورها می‌توانند با توجه به نیاز شما بسیاری از انواع مختلف بار و بارهای متغیر را بصورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته ارایه و پشتیبانی نمایند.

سری جدید ژنراتور های دوقلو دارای انعطاف پذیری و عملکردی بی مانند بوده که تا کنون در هیچیک از انواع ژنراتورهای تولید برق وجود نداشته است. با ۲ موتور تولید برق زیر یک سقف پشتیبانی و اطمینان خاطر شما دوبل خواهد شد. این دو موتور بصورت همگام سازی شده و در حالت back2back با هم کار می‌کنند این امر تولید برق بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته را تضمین خواهد کرد. سیستم کنترل و نظارت مرکزی در این ژنراتور ها، راه اندازی و استارت آسان و سریع را امکان پذیر می‌نماید. بهترین مزیت این سیستم حمایت از سرمایه‌گذاری و هزینه‌های عملیاتی، در بلند مدت برای مشتری خواهد بود.

سری جدید ژنراتور های دوقلو پیشنهاد مناسبی برای بسیاری از صنایع و بخش‌های مختلف از قبیل: بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، بانک‌ها و مراکز داده بوده، مخصوصاً اگر این ساختمان‌ها و مراکز خارج از مرکز شهر باشند، مانند مناطق کشاورزی، مناطق نفتی یا گازی، و یا مناطق دور افتاده که از شبکه اصلی توزیع برق فاصله دارند.

 

Brand URL : https://www.aksa.com.tr/en-us/twin-power