ژنراتور دوقلو

ژنراتور دوقلو TWN 1

1 IRR
5 5 1 Product
Brand: AKSAAKSA


موجود نمي باشد
Data Sheet Twin Power Brochure

ژنراتورهای برق دوقلو

سری جدید ژنراتورهای برق دوقلو یا Twin Power به عنوان یک ژنراتور استاندارد، دو برابر به شما اطمینان خاطر و تولید برق ارایه می‌دهد. این سری از ژنراتورها می‌توانند با توجه به نیاز شما بسیاری از انواع مختلف بار و بارهای متغیر را بصورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته ارایه و پشتیبانی نمایند.

سری جدید ژنراتورهای دوقلو دارای انعطاف پذیری و عملکردی بی مانند بوده که تا کنون در هیچیک از انواع ژنراتورهای تولید برق وجود نداشته است. با ۲ موتور تولید برق زیر یک سقف پشتیبانی و اطمینان خاطر شما دوبل خواهد شد. این دو موتور بصورت همگام سازی شده و در حالت back2back با هم کار می‌کنند این امر تولید برق بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته را تضمین خواهد کرد. سیستم کنترل و نظارت مرکزی در این ژنراتورها، راه اندازی و استارت آسان و سریع را امکان پذیر می‌نماید. بهترین مزیت این سیستم حمایت از سرمایه‌گذاری و هزینه‌های عملیاتی، در بلند مدت برای مشتری خواهد بود.

سری جدید ژنراتورهای دوقلو پیشنهاد مناسبی برای بسیاری از صنایع و بخش‌های مختلف از قبیل: بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، بانک‌ها و مراکز داده بوده، مخصوصاً اگر این ساختمان‌ها و مراکز خارج از مرکز شهر باشند، مانند مناطق کشاورزی، مناطق نفتی یا گازی، و یا مناطق دور افتاده که از شبکه اصلی توزیع برق فاصله دارند.

 

Manufacturer URL: https://www.aksa.com.tr/en-us/twin-power

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.