Loading...


 
markaz service
 
 
 
 
book
 
 

 
generator calculation
 
 

دیزل ژنراتور ها کجا استفاده می شوند؟

دیزل ژنراتور ها معمولا به عنوان مولد برق اضطراری در بیمارستان ها ، هتل ها ،  ساختمان های بلند ، ساختمان های تجاری و اداری ، کارخانه ها ، ورزشگاه ها و ... و کلیه مکان هایی که نیاز به وجود دائمی برق دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان دیزل ژنراتور ها را به عنوان تولید کننده اصلی برق در پروژه ها و مکان هایی که دسترسی به برق سراسری ندارند به کار گرفت و از آنها به صورت 24 ساعته برق تولید کرد.

دیزل ژنراتور کوپله فابریک چیست ؟

این واژه اﺻطلاﺣﺎً ﺑﺮای دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی کیفیت ﺑﺎﻻ در ﺑﺎزار خرید و ﻓﺮوش دیزل ژنراتور ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮار میگیرد، ﻣﻨﺸﺎء آن کلمه آلمانی Fabric ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎی کارخانه ﺑﻮده و ﺗﻨﻬﺎ ﻣﯽ بایست ﺑﻪ دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎﯾﯽ اﻃﻼق ﮔﺮدد که، کلیه فرآیند ﻫﺎی طراحی ﺳﺎﺧﺖ ﻧﺼﺐ و ﻣﻮﻧﺘﺎژ ﻣﻮﺗﻮر دیزل و ژﻧﺮاﺗﻮر ﺑﺮروی شاسی، کوپله، سیم کشی، تامین ﻗﻄﻌﺎت اصلی و ﺗﺴﺖ اولیه آﻧﻬﺎ در ﻣﺤﻞ کارخانه ﯾﮏ پکیجر(کوپله کننده) ﻣﻌﺘﺒﺮ و ﺑﺰرگ جهانی انجام شده باشد که دارای کلیه امکانات ﺧﻂ مونتاژ مکانیزه ﻣﺠﻬﺰ ﺑﻪ کانوایر، ﺧﻂ رﻧﮓ مکانیزه الکترواستاتیک، ﺧﻄﻮط ﭘﺎﻧﭻ، ﺧﻢ و ﺟﻮش پیشرفته ﺑﺎ CNC با تیراژ ﺑﺎﻻی تولید ﮐﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ دارای سیستم ﻫﺎی پیشرفته مدیریت و کنترل کیفیت، R&D ،QC و ﻧﻈﺎم تخصصی تولید ﻣﻮﻟﺪﻫﺎی ﺑﺮق ﺑﺎﺷﻨﺪ.

لذا ﺑﺨﺶ ﻋﻤﺪه ای از ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه در کارگاه ﻫﺎی کوپله یا کارخانه ﻫﺎی کوچک در کشور های ﻟﺒﻨﺎن، چین، ایران و حتی اروپایی در این دﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی ﻗﺮار نمیگیرند.

کوپله دیزل ژنراتور چیست ؟

به عملیات مونتاژ و اتصال موتور به ژنراتور و نصب آن بر روی شاسی فولادی و نصب تابلو کنترل و انجام سیم کشی های فرمان به صورتیکه با فشردن یک دکمه دیزل ژنراتور روشن و آماده تولید برق شود کوپله دیزل ژنراتور می گویند.

.

چگونه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز را بدانیم

یکی از مواردی که بسیار در خرید و انتخاب دیزل ژنراتور حائز اهمیت می باشد ظرفیت و سایز دیزل ژنراتور مورد استفاده است تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا در این راستا پیشرو بوده و برای هرچه ساده تر شدن تعیین ظرفیت دیزل ژنراتور با تعداد زیادی نرم افزار محاسبه کمک میکند تا شما عزیزان در کوتاه ترین  زمان  به طور کاملا دقیق به ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

تیم مهندسی دیزل ژنراتور تصاکو این نرم افزار ها را بر اساس استاندارد های جهانی تهیه کرده است و سعی شده تا به ساده ترین صورت با اندک ترین اطلاعات از مشتری دقیق ترین جواب ممکن را اعلام کند.

هم اکنون شما عزیزان می توانید در قسمت راه حل ها و نرم افزار های محاسبه تجربه بسیار متفاوتی از تعیین ظرفیت دیزل ژنراتور خود داشته باشید.

همچنین برای راحتی آن دسته از مشتریانی که برای محل کار یا خانه خود در صدد تهیه دیزل ژنراتور هستند خدمتی منحصر به فرد ارائه دادیم تا به سادگی هرچه تمام تر و تنها با مشخص کردن دستگاه ها و تعدادشان ظرفیت دستگاه دیزل ژنراتور را به شما اعلام نماید.

پس از تعیین ظرفیت مورد نیاز میتوانید به قسمت مقایسه دیزل ژنراتور رفته و دیزل ژنراتور های موجود در جهان با برند های معتبر را در رنج سایز دلخواه کنار هم مقایسه فرمایید.

هدف تیم فنی دیزل ژنراتور تصاکو راحتی مشتریان و خریدی مطمئن میباشد.

به وب سایت شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) خوش آمدید

مفتخریم که به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تامین، واردات و توزیع انواع دیزل ژنراتور، ژنراتور گازسوز در کشور امکان یافته‌ایم تا شما را در زمینه، خرید دیز ژنراتور، خرید ژنراتور گازسوز یاری و راهنمایی نماییم. شما عزیزان می‌توانید از طریق این درگاه اینترنتی برای تمامی نیازهای خود مانند: خرید، اجاره و فروش دیزل و موتور ژنراتور، ژنراتور گازی و همچنین لوازم یدکی انواع دستگاه مولد برق، محصول و خدماتی مناسب بیابید.

 

امکانات:

این وب سایت یکی از برترین وب سایت های فارسی زبان جهت تسهیل در امر گزینش و انتخاب محصولات، مناسب و مطابق با نیاز واقعی شما و بالابردن سطح علمی و دانش فنی خریداران خود با راه اندازی بخش مقایسه دیزل ژنراتورها و ارائه نرم افزار محاسبه آنلاین ظرفیت ژنراتور شما را در این امر به بهترین شکل یاری خواهد نمود و برای مهندسین محترم نیز بهترین مقالات آموزشی و هندبوک های مهندسی به صورت تخصصی در بخش های ویژه ارائه گردیده است. 

tsaco logo

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک 3، واحد یک

تلفن
021 - 26 76 01 36
021 - 22 13 53 20

فکس
021 - 26 76 03 60

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
021 - 44 99 86 70
021 - 44 99 86 71

فکس
021 - 44 99 86 72

TSAco Logo