Loading...


 
markaz service
 
 
 
 
book
 
 

 
generator calculation
 
 

مونولیت در تهران ظاهر شد

DCC GENERATOR

مونولیت اینبار در تهران ظاهر شد!!!!


نمایشگاه بین المللی تهران- سالن میلاد!!!!

سر و کله مونولیت اسرار آمیز بعد از چند کشور امروز در تهران پیدا شد، و همه رو بهت زده کرد 

بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی برق تهران امروز با بازگشایی نمایشگاه با این شیئ مرموز وسط نمایشگاه مواجه شدند!

هنوز کسی نمی‌داند این #مونولیت چگونه از تهران سر درآورده است!!!!!

 

 

 

درباره ما

درباره ما 

     شرکت فنی مهندسی توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) با سال ها تجربه در زمینه مهندسی ، طراحی و راه اندازی سیستم های برق اضطراری و انواع دیزل ژنراتور (Diesel Generator) و ژنراتور گازسوز (Gas Generator) با کادری مجرب و متخصص در زمینه مولدهای برق اضطراری آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد.

شایان ذکر است پکیج های پیشنهاد شده از طرف این شرکت مجهز به قطعات اورجینال به همراه خدمات مهندسی و خدمات پس از فروش میباشد تا با افزایش طول عمر دستگاه‌ها و نیاز اندک به نگهداری و تعمیرات موجب کاهش هزینه مالی و انسانی مشتریان گردد و شما مشتریان عزیز بتوانید از مزایای گارانتی بین‌المللی و معتبر این شرکت در ایران به طور کامل استفاده نمایید.

برق اضطراری چیست

ژنراتور برق اضطراری چیست؟

برق اضطراری به برقی گفته می‌شود که جدا از برق شهر در مواقع قطع برق و موارد اضطراری وارد مدار می شود و برق سیستم را برای مدت زمانی تامین میکند تا برق به شبکه بازگردد.

این برق اضطراری در مصارف کوچک میتواند به کمک موتور برق تامین شود اما در مصارف بزرگ تر شما نیاز به دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گازسوز خواهید داشت.

ژنراتور برق اضطراری سه فاز و تک فاز در بازار موجود می باشد که بسته به استفاده ی کاربر ممکن است هرکدام مورد استفاده قرار گیرند.

ژنراتور اضطراری به کمک یک موتور دیزلی یا گازسوز که وظیفه ی آن چرخاندن گاورنر می باشد انرژی شیمیایی سوخت را به الکتریسیته تبدیل می کند.

شرکت تصاکو با تامین و خدمات پس از فروش ژنراتور برق اضطراری دیزلی و گاز سوز سال هاست در این صنعت پیشتاز است.

دیزل ژنراتور چیست؟

به بیان ساده دیزل ژنراتور یک نیروگاه کوچک تولید برق است ، که معمولا در زمان اضطراری که به هر دلیل برق اصلی قطع می شود وظیفه تولید انرژی الکتریکی را بر عهده می گیرد، این مولد برق مقیاس کوچک شامل یک موتور دیزلی است که با سوخت گازوئیل کار می کند به همراه یک ژنراتور الکتریکی یا آلترناتور که وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی حاصل از موتور را به برق بر عهده دارد.


دیزل ژنراتور های جدید برای کنترل هرچه بهتر وضعیت موتور و ژنراتور و تولید یکنواخت الکتریسیته مجهز به کنترلر های هوشمندی هستند که به آنها کمک می کند تا ضمن کنترل تمامی قسمت های موتور و ژنراتور ، مدیریت خودکار روشن و خاموش شدن و در مدار قرار دادن دستگاه را برعهده بگیرد ، و برای راه اندازی و کنترل آن دیگر نیاز به حضور نیروی انسانی نباشد.

مرکز سرویس و خدمات پس از فروش

تمامی دیزل ژنراتور های خریداری شده از شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا تحت پشتیبانی و گارانتی تصاکو قرار دارند .

بدین منظور چند سالی است که مرکز سرویس این کمپانی با کادری مجرب تشکیل شده است و آماده ی خدمت رسانی به مردم عزیز در هر کجای ایران می‌باشد.

لازم به ذکر است که این مجموعه مجرب ترین کارشناسان فنی را دور هم گردآورده و همچنین تمامی مهندسان زیر نظر کمپانی آکسا در کشور ترکیه دوره های لازم را گذرانده اند تا با به روز ترین علوم در صنعت دیزل ژنراتور آشنایی کامل داشته باشند.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا به موجب همین پشتوانه  قوی حتی پس از اتمام گارانتی نیز به هم میهنان عزیز خدمت رسانی میکند.

دیزل ژنراتور ها کجا استفاده می شوند؟

دیزل ژنراتور ها معمولا به عنوان مولد برق اضطراری در بیمارستان ها ، هتل ها ،  ساختمان های بلند ، ساختمان های تجاری و اداری ، کارخانه ها ، ورزشگاه ها و ... و کلیه مکان هایی که نیاز به وجود دائمی برق دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان دیزل ژنراتور ها را به عنوان تولید کننده اصلی برق در پروژه ها و مکان هایی که دسترسی به برق سراسری ندارند به کار گرفت و از آنها به صورت 24 ساعته برق تولید کرد.

دیزل ژنراتور کوپله فابریک چیست ؟

این واژه اﺻطلاﺣﺎً ﺑﺮای دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی کیفیت ﺑﺎﻻ در ﺑﺎزار خرید و ﻓﺮوش دیزل ژنراتور ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮار میگیرد، ﻣﻨﺸﺎء آن کلمه آلمانی Fabric ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎی کارخانه ﺑﻮده و ﺗﻨﻬﺎ ﻣﯽ بایست ﺑﻪ دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎﯾﯽ اﻃﻼق ﮔﺮدد که، کلیه فرآیند ﻫﺎی طراحی ﺳﺎﺧﺖ ﻧﺼﺐ و ﻣﻮﻧﺘﺎژ ﻣﻮﺗﻮر دیزل و ژﻧﺮاﺗﻮر ﺑﺮروی شاسی، کوپله، سیم کشی، تامین ﻗﻄﻌﺎت اصلی و ﺗﺴﺖ اولیه آﻧﻬﺎ در ﻣﺤﻞ کارخانه ﯾﮏ پکیجر(کوپله کننده) ﻣﻌﺘﺒﺮ و ﺑﺰرگ جهانی انجام شده باشد که دارای کلیه امکانات ﺧﻂ مونتاژ مکانیزه ﻣﺠﻬﺰ ﺑﻪ کانوایر، ﺧﻂ رﻧﮓ مکانیزه الکترواستاتیک، ﺧﻄﻮط ﭘﺎﻧﭻ، ﺧﻢ و ﺟﻮش پیشرفته ﺑﺎ CNC با تیراژ ﺑﺎﻻی تولید ﮐﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ دارای سیستم ﻫﺎی پیشرفته مدیریت و کنترل کیفیت، R&D ،QC و ﻧﻈﺎم تخصصی تولید ﻣﻮﻟﺪﻫﺎی ﺑﺮق ﺑﺎﺷﻨﺪ.

لذا ﺑﺨﺶ ﻋﻤﺪه ای از ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه در کارگاه ﻫﺎی کوپله یا کارخانه ﻫﺎی کوچک در کشور های ﻟﺒﻨﺎن، چین، ایران و حتی اروپایی در این دﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی ﻗﺮار نمیگیرند.

کوپله دیزل ژنراتور چیست ؟

به عملیات مونتاژ و اتصال موتور به ژنراتور و نصب آن بر روی شاسی فولادی و نصب تابلو کنترل و انجام سیم کشی های فرمان به صورتیکه با فشردن یک دکمه دیزل ژنراتور روشن و آماده تولید برق شود کوپله دیزل ژنراتور می گویند.

.

به وب سایت شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) خوش آمدید

مفتخریم که به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تامین، واردات و توزیع انواع دیزل ژنراتور، ژنراتور گازسوز در کشور امکان یافته‌ایم تا شما را در زمینه، خرید دیز ژنراتور، خرید ژنراتور گازسوز یاری و راهنمایی نماییم. شما عزیزان می‌توانید از طریق این درگاه اینترنتی برای تمامی نیازهای خود مانند: خرید، اجاره و فروش دیزل و موتور ژنراتور، ژنراتور گازی و همچنین لوازم یدکی انواع دستگاه مولد برق، محصول و خدماتی مناسب بیابید.

 

امکانات:

این وب سایت یکی از برترین وب سایت های فارسی زبان جهت تسهیل در امر گزینش و انتخاب محصولات، مناسب و مطابق با نیاز واقعی شما و بالابردن سطح علمی و دانش فنی خریداران خود با راه اندازی بخش مقایسه دیزل ژنراتورها و ارائه نرم افزار محاسبه آنلاین ظرفیت ژنراتور شما را در این امر به بهترین شکل یاری خواهد نمود و برای مهندسین محترم نیز بهترین مقالات آموزشی و هندبوک های مهندسی به صورت تخصصی در بخش های ویژه ارائه گردیده است. 

tsaco logo

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک 3، واحد یک

تلفن
021 - 26 76 01 36
021 - 22 13 53 20

فکس
021 - 26 76 03 60

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
021 - 44 99 86 70
021 - 44 99 86 71

فکس
021 - 44 99 86 72

TSAco Logo