تابلو سنکرون

تابلو سنکرون SYN 1

1 IRR
5 5 1 Product
Brand: AKSAAKSA


موجود نمي باشد

تابلو سنکرون

امروزه با گسترش علم و فناوری، بسیاری از کارخانه‌ها اقدام به گسترش خط تولید خود کردند و این موضوع باعث افزایش توان مورد نیاز برای راه اندازی کارخانه شده است. طبق قوانین، هر کارخانه و تولیدی به دستگاه دیزل ژنراتور برق اضطراری نیاز دارد تا در زمان بی برقی بتواند برق خود را تأمین کند. یکی از مشکلات گسترش کارخانه همین دستگاه دیزل ژنراتور است که دیگر کفاف توان مورد نیاز جدید را نمی‌دهد.

اما راه حل چیست؟

یکی از راه حل‌هایی که در وهله‌ی اول به ذهن هر کسی می‌رسد خرید دیزل ژنراتور جدید با توان بیشتر می‌باشد که در واقع جواب درستی است اما هزینه‌ی آن بسیار بالا خواهد بود.

راه حل بهتر خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور کوچک و سنکرون کردن این دو دیزل ژنراتور با هم می‌باشد تا بتواند توان مورد نیاز برای بارها را تأمین نماید.

سنکرون کردن به چه معناست؟

همانطور که می‌دانید دیزل ژنراتورها، برق سه فاز سینوسی را تحویل مدار می‌دهند. در سنکرون کردن مهم است که اولاً سطح ولتاژی دو دیزل ژنراتور با هم یکسان باشند و ثانیاً فاز هر دو دیزل ژنراتور نیز با هم یکسان باشد. یعنی در حالت کلی در هر مقطع از زمان اندازه‌ی هر دو ولتاژ دقیقاً با هم برابر باشد در این صورت ما می‌توانیم توانی به اندازه‌ی جمع توان دیزل ژنراتورها را مصرف کنیم بدون اینکه به هیچ یک از دیزل‌ها فشاری وارد شود.

اما چگونه؟

هر دیزل ژنراتور از یک تابلو کنترل تشکیل شده است که وظیفه‌ی آن کنترل دور موتور گاورنر و آزاد کردن سوخت با استفاده از فیدبکی است که که از ولتاژ خروجی می‌گیرد.

تابلو سنکرون یک بخش از تابلو کنترل است که وظیفه‌ی آن نمونه برداری از ولتاژ دو دستگاه و مطابق کردن خروجی یکی با دیگری بوده و پس از یکسان شدن به هم متصل می‌کند تا خروجی تمیز بدون هیچ اعوجاجی تحویل بار شود.

شرکت تصاکو نماینده انحصاری آکسا ژنراتور می‌باشد و در محصولات خود تابلو سنکرون‌های شرکت‌های DSE و ABB و Schneider را با بهترین کیفیت تحویل مشتری می‌دهد.

 

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.