دیزل ژنراتور دریایی

دیزل ژنراتور دریایی MAR 1

1 IRR
5 5 1 Product
Brand: AKSAAKSA


موجود نمي باشد

دیزل ژنراتور دریایی

دیزل ژنراتورهای دریایی، دسته خاص و تخصصی در مولدهای برق می‌باشند، از این خانواده از محصولات در کشتی‌های متوسط، کشتی‌های تفریحی و پروژه‌های دریایی مانند سکوهای نفتی و تجهیزات فرا ساحلی استفاده می‌شود. این دیزل ژنراتورها در شرایط خاص دریایی امکان کارکرد دارد، و مشکلات خاص موجود به دلیل شرایط آب و هوایی، مانند رطوبت زیاد، دمای بالا، مشکل خورندگی قطعات به خاطر وجود نمک و . . . به بهترین شکل برطرف شده است.

درقایق‌های تفریحی و شناورهای دریایی برق تولید شده بوسیله این خانواده از دیزل ژنراتورها مستقیماً به موتورهای الکتریکی جهت تأمین توان حرکتی انتقال می‌یابد و کلیه سیستم‌های ناوبری پیشرفته نیز به همین وسیله روشن می‌شود. در تأسیسات دریایی، نفتی و فرا ساحلی نیز با رعایت استاندارد‌های بالا این تجهیزات وظیفه خود را به عنوان مولد انرژی الکتریکی به بهترین نحو بازی می‌کنند. شاهکار مهندسی این خانواده از دیزل ژنراتورها بحث خنک کاری است که گاهی مستقیماً با آب دریا صورت می‌پذیرد.

Manufacturer URL: https://www.aksa.com.tr/en-us/marin-aksa

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.