درباره دیزل ژنراتورها

چگونه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز را بدانیم؟

چگونه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز را بدانیم؟

چگونه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز را بدانیم؟

یکی از مواردی که بسیار در خرید و انتخاب دیزل ژنراتور حائز اهمیت می‌باشد ظرفیت و سایز دیزل ژنراتور مورد استفاده است تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) در این راستا پیشرو بوده و برای هر چه ساده‌تر شدن تعیین ظرفیت دیزل ژنراتور با تعداد زیادی نرم افزار محاسبه کمک می‌کند تا شما عزیزان در کوتاه‌ترین زمان بطور کاملاً دقیق به ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

تیم مهندسی دیزل ژنراتور تصاکو این نرم افزارها را بر اساس استانداردهای جهانی تهیه کرده است و سعی شده تا به ساده‌ترین صورت با کم‌ترین اطلاعات از مشتری دقیق‌ترین جواب ممکن را اعلام کند.

هم اکنون شما عزیزان می‌توانید در قسمت راه حل‌ها و نرم افزارهای محاسبه تجربه بسیار متفاوتی از تعیین ظرفیت دیزل ژنراتور خود داشته باشید. همچنین برای راحتی آن دسته از مشتریانی که برای محل کار یا خانه خود در صدد تهیه دیزل ژنراتور هستند خدمتی منحصر به فرد ارائه داده‌ایم تا به سادگی هر چه تمام‌تر و تنها با مشخص کردن دستگاه‌ها و تعدادشان ظرفیت دستگاه دیزل ژنراتور را به شما اعلام نماید (تعیین ظرفیت دیزل ژنراتور برای مصارف خانگی). پس از تعیین ظرفیت مورد نیاز می‌توانید به قسمت مقایسه دیزل ژنراتور رفته و دیزل ژنراتورهای موجود در جهان با برندهای معتبر را در رنج سایز دلخواه کنار هم مقایسه فرمایید.

هدف تیم فنی دیزل ژنراتور تصاکو راحتی مشتریان و خریدی مطمئن می‌باشد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.