تاریخچه سازندگان

تاریخچه کمپانی آکسا ژنراتور

تاریخچه کمپانی آکسا ژنراتور

تاریخچه کمپانی آکسا ژنراتور

شرکت آکسا ترکیه یکی از بزرگترین زیر مجموعه‌های هلدینگ سرشناس کازانچی (Kazanci) ترکیه می‌باشد که این هلدینگ معتبر و معروف در زمینه‌های مختلف ساخت و ساز، توریسم و کشاورزی در ترکیه فعال می‌باشد.

در زمینه تولید دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گازسوز این کمپانی دارنده بزرگترین استوک دیزل ژنراتور در منطقه بوده و به دلیل آنکه OEM رسمی کمپانی (Cummins) کامینز انگلستان می‌باشد بزرگترین کوپله کننده این محصول در غرب آسیا نیز به شمار می‌رود.

این کمپانی مالک بزرگترین مجموعه تولید دیزل ژنراتور در جهان بوده و حتی در لویزیانای آمریکا نیز کارخانه کوپله Genset دارد که به کمک این زیر ساخت قدرنمند سالانه بیش از ۴۰.۰۰۰ دستگاه دیزل تولید و در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به فروش می‌رساند.

کیفیت بسیار بالا - OEM رسمی بودن اکثر کمپانی‌های بزرگ سازنده موتور و سیستم قدرتمند آموزش و خدمات پس از فروش و قیمت بسیار مناسب و رقابتی با سایر کمپانی‌های تولید کننده در منطقه (لبنان و ...) در کنار دانش فنی بالا، این محصولات را در رأس انتخاب مدیران هوشمند صنعت کشورمان نموده است.

آکسا با ارائه دستگاه دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گازسوز با کیفیت طول عمری بالغ بر ۱۵ تا ۲۰ سال را برای کارکرد اضطراری و دایم موجب شده تا دیزل ژنراتورهای برند این کمپانی بزرگ همیشه در دسته ی پر کیفیت ترین‌ها قرار گیرد و همچنین کمپانی آکسا جزو پنج برند جهان در این صنعت به شمار رود.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.