فیلترها

دیزل ژنراتور دیتاسنتر(ژنراتور دیزلی دیتاسنتر)

دیزل ژنراتور دیتاسنتر

تأمین انرژی الکتریکی بدون وقفه مهمترین ستون فقرات زیرساخت مراکز داده است. شرکت ها برای ذخیره و امنیت اطلاعات به مراکز داده [1] احتیاج دارند. به همین دلیل، فعالیت Datacenter برای بسیاری از مشاغل امروزی مهم است. مهمترین نیاز برای فعالیت ایمن مراکز داده، تأمین انرژی الکتریکی بدون وقفه می باشد. در صورت وجود قطعی برق در این مراکز، ژنراتور روشن شده و شما می توانید با خیال راحت و بدون وقفه به کار خود ادامه دهید.

در همین راستا شرکت آکسا ژنراتور با بیش از ۳۶ سال پاسخگویی به نیازهای مشتریان به دیزل ژنراتور دیتاسنتر و با بهترین فناوری موجود، راه حل های مناسب و قابل اعتمادی برای شما با ظرفیت های 550 تا 3000 کیلوولت آمپر ارایه می نماید. این دیزل ژنراتور ها در دیتاسنتر هایی که دارای استاندارهای TIER III و TIER IV موسسه Uptime هستند نیز قابل استفاده می باشد.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) مفتخر است که به عنوان نماینده رسمی آکسا ژنراتور به عنوان GOEM رسمی کمپانی کامینز (Cummins G-drive) و کمپانی پرکینز (PERKINS)، دیزل ژنراتور دیتاسنتر مجهز به موتورهای این کمپانی ها را تأمین کند. شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا در این شرایط تجهیزات اصل را با گارانتی معتبر جهانی برای شما تأمین می نماید.

دانلود بروشور

دیزل ژنراتور دیتاسنتر


[1]

از ویکی پدیا

مرکز داده [ویکی پدیا]

مرکز داده یا دیتاسنتر (به انگلیسی: Data Center)، به مجموعه‌ای از سرویس گرها، زیرساخت‌های ارتباطی/امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارایه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه (اینترنت/اینترانت/اکسترانت) بکار گماشته می‌شوند. سازمان‌ها، شرکت‌ها، و افراد می‌توانند با به‌کارگیری سرویس‌های ارائه شده از طرف مرکز داده وبگاه‌ها، اطلاعات و سرویس‌های مبتنی بر شبکه خود را بر روی اینترنت (اینترانت/اکسترانت) راه‌اندازی کنند. مرکز داده، بسته به نوع کاربردی که برای آن تعریف شده‌است، می‌تواند به عنوان یک مرکز پردازشی، مرکز ذخیره داده، مرکز جمع‌آوری داده یا تمامی این موارد عمل کند. مراکز داده بسیار عظیم و متنوعی در سرتاسر شبکه جهانی اینترنت در حال سرویس دهی هستند که برخی از این مراکز استفاده تجاری محدود درون سازمانی دارند و برخی دیگر در اینترنت به صورت تجاری یا عمومی قابل استفاده هستند.

دسته‌بندی مرکز داده

مراکز داده را با توجه به اندازه و کارکرد به دسته‌های زیر تقسیم می‌کنیم:

  • شبکه‌های سازمانی، تجاری یا دانشگاهی (Campus)
  • شبکه‌های خصوصی WAN
  • فراهم‌کننده‌های سرویس (SP)
  • مراکز داده اینترنتی (IDC)
  • مراکز داده فراسازمانی (Extranet)
  • مراکز داده محلی (Intranet)