اخبار صنعتی

42 دستگاه دیزل ژنراتور آکسا در بزرگترین فرودگاه جهان

42 دستگاه دیزل ژنراتور آکسا در بزرگترین فرودگاه جهان

42 دستگاه دیزل ژنراتور آکسا در بزرگترین فرودگاه جهان

فرودگاه جدید استانبول واقع در قسمت اروپایی استانبول درترکیه است. این فرودگاه پس از آغاز به کار به بزرگ‌ترین فرودگاه جهان تبدیل خواهد شد. این فرودگاه برنامه‌ریزی شده است که به عنوان بزرگ‌ترین فرودگاه در جهان با ۱۵۰ میلیون ظرفیت مسافر سالانه در اکتبر ۲۰۱۸ شروع به کار کند. در مرحله توسعه آینده این فرودگاه ارتقاء ظرفیت برای رسیدگی به ۲۰۰ میلیون سالانه مسافر نظر گرفته شده است. فرودگاه برنامه‌ریزی شده به دلیل کمبود ظرفیت موجود در فرودگاه‌های فعلی استانبول ایجاد می‌شود. این سومین فرودگاه بین‌المللی در استانبول پس از فرودگاه آتاترک و فرودگاه صبیحه گوکچن خواهد بود. فرودگاه آتاترک بسته خواهد شد؛ و یاتا کد IST منتقل خواهد شد به فرودگاه جدید.

کمپانی آکسا یکی از ۵ برند برتر دیزل ژنراتور در جهان این پروژه ی عظیم را به سرانجام رساند و آن را مجهز به ۴۲ دستگاه دیزل ژنراتور ۲۵۰۰ کاوآ پرکینز کرد تا بزرگ‌ترین فرودگاه جهان هیچگاه خاموشی را تجربه نکند.

لازم به ذکر است شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) در حال حاضر نمایندگی انحصاری کمپانی آکسا در ایران است و با سوابق درخشان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.