اخبار صنعتی

28 خرداد ماه اجلاس مشترک همکاری های اقتصادی ایران و روسیه

28 خرداد ماه اجلاس مشترک همکاری های اقتصادی ایران و روسیه

28 خرداد ماه اجلاس مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه

رضا اردکانیان، الکساندر نوواک، وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر انرژی روسیه، طی تماس تلفنی در مورد نشست آتی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و تجاری و پروژه‌های مشترک دو کشور گفت ‌و گو کردند. روسای کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه در این گفت و گو نسبت به اجرایی شدن پروژه برقی کردن خط آهن گرمسار- اینچه‌برون و احداث چهار واحد نیروگاه حرارتی در بندر عباس با استفاده از وام دولت روسیه تأکید کردند.

سنکرون سازی شبکه‌های برق ایران، آذربایجان و روسیه نیز موضوع دیگری بود که در گفت و گوی تلفنی اردکانیان و نوواک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید به زودی نشست معاونان وزرای انرژی ایران، آذربایجان و روسیه برگزار شود تا این مسئله پیش از برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه نهایی شود. وزرای نیرو و انرژی ایران و روسیه همچنین بر لزوم استمرار برقراری تماس‌های مستقیم تلفنی تأکید کرده و خواستار حل مشکلات و موانع موجود برای توسعه روابط اقتصادی دوجانبه شدند.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.