اخبار صنعتی

پیک مصرف برق به 47000 مگاوات رسید

پیک مصرف برق به 47000 مگاوات رسید

پیک مصرف برق به 47000 مگاوات رسید

افزایش دما در نقاط مختلف کشور و استفاده از سیستم‌های سرمایشی سبب شده تا پیک مصرف برق روند رو به رشد را تجربه کند. در این روند صعودی هر روز احتمال خاموشی‌هایی در نقاط کشور بیشتر می‌شود که خود بسیاری از صنایع و اداره‌جات را به استفاده از برق اضطراری ملزم می‌کند.

چندی پیش پیک مصرف برق ثبت شده توسط وزارت نیرو جابجا شد. به گزارش پاون روز ۷ خرداد ۹۸ پیک ثبت شده جابجا شده و به عدد ۴۷۴۳۹ مگاوات رسید. این رقم در مقایسه با سال گذشته حدود ۴۵۰۰ مگاوات افزایش یافته است که خود نگرانی را درباره ی خاموشی‌های امسال بیشتر می‌کند. باید دید آیا مانند سال گذشته خاموشی‌های روزانه را شاهد خواهیم بود یا با صرفه جویی می‌توان به برق پایدار رسید. پس از تجربه ی سال گذشته بسیاری از صنایع و اداره‌جات اقدام به تأمین دیزل ژنراتور و برق اضطراری نمودند.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.