اخبار صنعتی

پست 63 کیلوولت سرپل ذهاب از مدار خارج شد

پست 63 کیلوولت سرپل ذهاب از مدار خارج شد

پست 63 کیلوولت سرپل ذهاب از مدار خارج شد

مسعود صادقی مدیرکل دفتر فنی توزیع توانیر، گفت: همزمان با وقوع زمین لرزه در کرمانشاه و عملکرد یکی از رله‌های حفاظتی پست ۶۳ کیلوولت سرپل ذهاب، این پست از مدار خارج شد. صادقی اظهار داشت: در صورتی که این زلزله باعث خرابی ساختمان‌ها شده باشد، احتمال قطع شدن شبکه فشار ضعیف نیز وجود دارد اما بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد. وی خاطرنشان ساخت: گروه‌های عملیاتی و ارزیاب به منطقه اعزام شده‌اند تا نسبت به رفع و ارزیابی خسارت‌های زمین لرزه به شبکه برق اقدام کنند. صادقی ادامه داد: بر اساس شواهد موجود و گزارش‌های ارسالی از منطقه، خسارت شدیدی به شبکه توزیع وارد نشده است اما برای کسب اطمینان از پایداری شبکه برق، گروه‌های عملیاتی و بهره برداری در منطقه حاضر شده‌اند.

مدیرکل دفتر فنی توزیع توانیر تأکید کرد: در صورت لزوم گروه‌های عملیاتی از مناطق دیگر نیز به کرمانشاه اعزام خواهند شد. زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر، ساعتی پیش گیلانغرب در استان کرمانشاه را لرزاند.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.