اخبار صنعتی

وزیر برق عراق: هدف ما استمرار واردات برق نیست

وزیر برق عراق: هدف ما استمرار واردات برق نیست

وزیر برق عراق: هدف ما استمرار واردات برق نیست

لوی خطیب در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه صنعت برق میان ایران و عراق ضمن تبریک ایام دهه فجر و با آرزوی سر بلندی برای کشورمان، از پایبندی کشور عراق به تمامی بند‌های تفاهم نامه فی‌مابین و برپایی جلسه کاری دو کمیته عالی به منظور اجرای مفاد تفاهم نامه خبرداد.

وی اولویت‌های اصلی کشورش را توانمندسازی نیروی انسانی عراق و گرفتن آموزش‌های لازم از ایران برای به دست گرفتن کنترل برق شبکه عراق عنوان کرد و گفت: در این خصوص درخواست‌های متعددی از کشور‌های دیگر داشتیم که البته در این خصوص تنها ایران این درخواست را قبول کرده است. وزیر برق و انرژی عراق تصریح کرد: هدف ما استمرار واردات برق و گاز نیست چرا که ما کشور غنی هستیم.

خطیب با اشاره به قابلیت ایران به عنوان هاب انرژی منطقه، گفت: هدف اصلی ما تعامل منطقه‌ای با دولت‌های هم‌جوار است و دیدار با کشور‌های همسایه نیز در همین زمینه صورت گرفته است که ایجاد بازار برق از ثمرات آن خواهد بود که به نفع کل کشور‌های منطقه است.

وی با اشاره به بازدید از شرکت‌های صنعتی برق ایران نیز اشاره کرد و با بیان این که از پیشرفت‌های صنعتی و تکنولوژیکی بخش‌های خصوصی و دولتی ایران شگفت‌زده شده است، اعلام کرد: آماده همکاری با ایران و مراکز تحقیقاتی با مراکز تحقیقاتی و برگزاری دوره‌های آموزشی برای ارتقای شایستگی منابع انسانی در صنعت برق عراق هستیم.

وی با اشاره به ارتباط این کشور با شرکت‌های بزرگ صنعتی دنیا گفت: این شرکت‌ها به فکر فروش تجهیزات هستند در حالی که ایران از این پس در تولید فناوری و تجهیزات نوین به صنعت برق کشور عراق کمک خواهد کرد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.