اخبار صنعتی

نصب 124 کیلومتر کابل خود نگهدار در مهدی شهر سمنان

نصب 124 کیلومتر کابل خود نگهدار در مهدی شهر سمنان

نصب 124 کیلومتر کابل خود نگهدار در مهدی شهر سمنان

به گزارش پاون سید محمد موسوی‌زاده در دیدار با امام جمعه مهدی شهر گفت:

کاهش تلفات انرژی الکتریکی، جلوگیری از سرقت سیم، حفظ فضای سبز، پیشگیری از خاموشی‌های ناخواسته و افزایش رضایت‌مندی مردم، از جمله اهداف تبدیل شبکه‌های سیمی به کابل خود نگهدار محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه صنعت برق ذاتاً سرمایه‌بر و هزینه‌بر است، اضافه کرد: برق قابلیت ذخیره سازی نداشته و یک کالای ضروری به شمار رفته و در این بخش فرصت‌های صرفه‌جویی بسیار زیاد است. وی به راهکارهای بدون هزینه در مدیریت بهینه مصرف برق اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: با خاموش کردن لامپ‌های اضافی در روز و بهره‌گیری از نور طبیعی، استفاده از دور کند کولر و تنظیم درجه کولر گازی بین ۲۳ تا ۲۴ درجه سانتیگراد، می‌توان بین ۱۰ تا ۳۰ درصد در مصرف برق صرفه‌جویی کرد.

وی همچنین افزود طرح حذف قبوض کاغذی برق اخیراً در برنامه‌های این شرکت قرار گرفته که با مشارکت همگانی، این مهم به نحو شایسته‌ای در استان عملیاتی خواهد شد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.