اخبار صنعتی

سفر یک روزه معاون برق و انرژی به ارمنستان

سفر یک روزه معاون برق و انرژی به ارمنستان

سفر یک روزه معاون برق و انرژی به ارمنستان

معاون برق و انرژی وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران در سفر یک ‌روزه به ارمنستان، با قائم مقام وزارت زیر ساخت‌های انرژی و منابع طبیعی این کشور پیرامون انتقال انرژی بین ایران و ارمنستان دیدار و گفتگو کرد. همایون حائری در دیدار با کارگین باغرامیان ضمن اشاره به تعاملات مناسب اقتصادی، بر تسریع در اجرای پروژه خط سوم انتقال برق بین دو کشور تأکید کرد.

معاون برق و انرژی وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران، اجرای به موقع خط سوم انتقال برق در ارمنستان را به عنوان بخشی از همکاری چند جانبه انرژی بین دو کشور مهم ارزیابی کرد و خواستار همکاری و تلاش بیشتر شرکت صانیر و شرکت برق ارمنستان برای تسریع در اجرای این پروژه شد.

کارگین باغرامیان، قائم‌مقام وزارت زیر ساخت‌های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان نیز در این دیدار ضمن اشاره به برنامه‌های جدید دولت ارمنستان جهت ارتقاءی تعاملات با جمهوری اسلامی ایران و با اشاره به علاقه‌مندی ایروان به اجرای توافق‌های بین دو طرف، آمادگی خود را برای حل و فصل و اتمام هر چه سریع‌تر خط سوم انتقال برق بین دو کشور اعلام کرد.

در این دیدار طرفین بر پیگیری و عملیاتی شدن پروژه نیروگاه برق آبی مغری و همچنین برگزاری شانزدهمین کمیسیون مشترک دو کشور در آینده نزدیک تأکید کردند. در این دیدار، دو طرف اظهار امیدواری کردند، با اجرای این خط حجم مبادلات تجاری بین دو کشور تا دو برابر افزایش یابد. معاون برق و انرژی وزارت نیروی جمهوری اسلامی ایران در این سفر همچنین با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان دیدار و گفتگو کرد.

سفیر کشورمان در این دیدار بر اجرای به موقع خط سوم انتقال برق به ارمنستان به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های همکاری دو جانبه و چند جانبه جمهوری اسلامی ایران با ارمنستان تأکید کرد. طرفین در این دیدار بر اهمیت پیگیری تعاملات انرژی منطقه‌ای تأکید کردند.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.