اخبار صنعتی

رتبه اول استان یزد در توسعه نیروگاه های خورشیدی

رتبه اول استان یزد در توسعه نیروگاه های خورشیدی

رتبه اول استان یزد در توسعه نیروگاه‌های خورشیدی

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با بیان اینکه استان یزد برای احداث نیروگاه‌های فتوولتاییک با داشتن بیش از ۳۳۰ روز آفتابی در سال و شبکه الکتریکی مناسب پتانسیل بالایی دارد، اظهار داشت: فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بخش در استان فراهم شده است.

مهندس صباغزادگان افزود: ۴۱ شرکت خصوصی با مشارکت شرکت‌های خارجی در مراحل مختلف اخذ مجوز برای احداث نیروگاه خورشیدی هستند که از این تعداد ۲۳ شرکت، ۳۴۵ مگاوات قرارداد خرید تضمینی برق تجدید پذیر با سازمان ساتبا (انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی ایران) را منعقد کرده‌اند.

صباغزادگان با اشاره به رتبه اول استان یزد در دارا بودن نیروگاه‌های خورشیدی در حال بهره برداری کشور، افزود: ۷ شرکت با ظرفیت ۵۸/۵ مگاوات برق خورشیدی در مدار بهره برداری هستند و پیش بینی این ظرفیت تا پایان سال ۹۷ به ۷۰ مگاوات افزایش یابد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.