توان استندبای به KVA:

دیزل ژنراتورهای دیتاسنتر

تأمین انرژی الکتریکی بدون وقفه مهمترین ستون فقرات زیرساخت مراکز داده است. شرکت‌ها برای ذخیره و امنیت اطلاعات به مراکز داده احتیاج دارند. به همین دلیل، فعالیت Datacenter برای بسیاری از مشاغل امروزی مهم است. مهمترین نیاز برای فعالیت ایمن مراکز داده، تأمین انرژی الکتریکی بدون وقفه می‌باشد. در صورت وجود قطعی برق در این مراکز، ژنراتور روشن شده و شما می‌توانید با خیال راحت و بدون وقفه به کار خود ادامه دهید.

در همین راستا شرکت آکسا ژنراتور با بیش از ۳۶ سال پاسخگویی به نیازهای مشتریان به دیزل ژنراتورهای دیتاسنتر و با بهترین فناوری موجود، راه حل‌های مناسب و قابل اعتمادی برای شما با ظرفیت‌های 550 تا 3000 کیلوولت آمپر ارایه می‌نماید. این دیزل ژنراتورها در دیتاسنترهایی که دارای استاندارهای TIER III و TIER IV موسسه Uptime هستند نیز قابل استفاده می‌باشد.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) مفتخر است که به عنوان نماینده رسمی آکسا ژنراتور به عنوان GOEM رسمی کمپانی کامینز (Cummins G-drive) و کمپانی پرکینز (PERKINS)، دیزل ژنراتورهای دیتاسنتر مجهز به موتورهای این کمپانی‌ها را تأمین کند. شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا در این شرایط تجهیزات اصل را با گارانتی معتبر جهانی برای شما تأمین می‌نماید.

دانلود بروشور