اخبار صنعتی

دوبرابر شدن ظرفیت نیروگاهی سیستان و بلوچستان تا انتهای 1398

دوبرابر شدن ظرفیت نیروگاهی سیستان و بلوچستان تا انتهای 1398

دو برابر شدن ظرفیت نیروگاهی سیستان و بلوچستان تا انتهای 1398

وزیر نیرو گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاه‌های برق در استان سیستان و بلوچستان تا پایان سال ۹۹ به ۲ هزار و ۶۸۵ مگاوات خواهد رسید که چنین رشدی را در هیچ استانی نداشتیم. رضا اردکانیان، سه‌شنبه شب در نشست بررسی مشکلات و مسائل سیستان و بلوچستان با حضور معاون اول رئیس جمهوری و هیأت همراه، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، استاندار، نمایندگان مجلس، مدیران، مسئولان، معتمدان و نخبگان این استان در تالار فردوسی زاهدان اظهار داشت: در ابتدای دولت یازدهم در این استان ظرفیت نصب شده نیروگاهی ۹۴۰ مگاوات بود که از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون ۳۷۰ مگاوات افزوده شده است.

وی ادامه داد: همچنین تا پایان دولت دوازدهم هزار و ۳۷۵ مگاوات دیگر به مجموعه ظرفیت برق این استان اضافه خواهد شد یعنی تا پایان سال ۹۹ ظرفیت نصب شده نیروگاهی در این استان ۲ برابر می‌شود که چنین رشدی را در هیچ استانی نداشتیم. وزیر نیرو گفت: اعتباراتی که این وزارتخانه برای طرح‌های در دست اجرا در سیستان و بلوچستان هزینه می‌کند بیش از ۹۷۴ میلیون یورو است.

اردکانیان با بیان اینکه نیروگاه‌ها نیازمند شبکه انتقال و توزیع و تجهیزات لازم هستند گفت: از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون ۷۸۲ میلیارد تومان در این استان سرمایه گذاری شده است و تا پایان تابستان ۹۸، ۶۲۱ میلیارد تومان دیگر هزینه می‌شود. وی با اشاره به اهمیت حوزه آب سیستان و بلوچستان بیان کرد: در موضوع آب به عنوان اصلی‌ترین مشکل سیستان و بلوچستان طرح‌های اضطراری آب شرب بیش از ۶۲۵ میلیارد ریال اعتبار اختصاص دادیم که عمده آن در قالب هفت طرح آب‌رسانی روستایی اجرا می‌شود.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.