اخبار صنعتی

درخواست جلوگیری از خاموشی سال 98 از لاریجانی

درخواست جلوگیری از خاموشی سال 98 از لاریجانی

درخواست جلوگیری از خاموشی سال 98 از لاریجانی

زارع رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به لاریجانی رئیس مجلس، از وی خواست تا برای جلوگیری از خاموشی برق در تابستان ۹۸ اقدام کند. طبق آنچه در این نامه آمده است، پیرو جلسات برگزار شده در کمیته اقتصاد مقاومتی کمیسیون اقتصادی مجلس و بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته که خروجی آن در قالب گزارش سیاستی «بررسی ابعاد و آثار حل بحران خاموشی از طریق اصلاح تعرفه مشترکین پر مصرف خانگی» منتشر شد، ضروری است هیئت وزیران هر چه سریع‌تر جهت اصلاح تعرفه برق مشترکین پر مصرف تصمیم گیری نماید.

در پایان این نامه با توجه به بررسی‌های کارشناسی انجام شده و نظر مساعد کمیسیون انرژی، مرکز پژوهش‌ها و کمیته اقتصاد مقاومتی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست شده است که اولویت و اهمیت این مسئله را به رئیس جمهور محترم تأکید کند تا از اقدامی برخلاف منافع ملی کشور ممانعت شود. به گفته اردکانیان وزیر نیرو، مسئله اصلاح تعرفه برق مشترکین پر مصرف به زودی در هیئت وزیران تصمیم گیری خواهد شد؛ تصمیمی که اثری مستقیم بر خاموشی برق تابستان ۹۸ دارد. طبق بررسی‌های کارشناسی، در صورتی که تعرفه برق مشترکین پر مصرف افزایش یابد، بحران خاموشی برق در سال آینده مدیریت خواهد شد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.