Written by on

خاموشی در کمین است

سخنگوی صنعت برق در پاسخ به این سؤال که احتمال خاموشی برق در کشور وجود دارد گفت:‌ در صورتی که مصرف برق بیش از حد افزایش یابد و مدیریت مصرف برق به درستی اجرا نشود احتمال خاموش برق وجود دارد. به گفته وی، اگر چه شرایط سخت مصرف برق کشور را تا حدودی پشت سر گذاشته‌ایم، اما مردم همواره باید مدیریت مصرف برق را جدی بگیرند.

این بدین معناست که امسال نیز با توجه به افزایش ظرفیت نیروگاه‌ها احتمال خاموشی همچنان وجود دارد و همچنان در ادارات و مراکز مهم وجود برق اضطراری و دیزل ژنراتور از اهمیتی زیادی برخوردار می‌باشد. چندی پیش در اواخر خردادماه اتفاقی عجیب رخ داد تا همگان به فکر بیافتند. آن اتفاق عجیب خاموشی وزارت نیرو بود که در پی قطعی برق منطقه و استارت نشدن دیزل ژنراتورها رخ داده بود.

خبری که اعلام شد حاکی از آن بود که مانورها احتمالاً کم هستند و می‌بایست مانورهای خاموشی را افزایش داد تا این مشکلات مشخص شده و آسیبی به سیستم وارد نکند. از این رو می‌توان گفت به دلیل ناپایداری برق ایران داشتن دیزل ژنراتور برق اضطراری ضروری بوده و همچنین خدمات پس از فروش آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) با سالها تجربه در صنعت برق و انرژی مفتخر است تا با کادری مجرب شما عزیزان را جهت خرید دیزل ژنراتور و سرویس آن راهنمایی نماید.