اخبار صنعتی

خاموشی در کمین است

خاموشی در کمین است

خاموشی در کمین است

سخنگوی صنعت برق در پاسخ به این سؤال که احتمال خاموشی برق در کشور وجود دارد گفت:‌ در صورتی که مصرف برق بیش از حد افزایش یابد و مدیریت مصرف برق به درستی اجرا نشود احتمال خاموش برق وجود دارد. به گفته وی، اگر چه شرایط سخت مصرف برق کشور را تا حدودی پشت سر گذاشته‌ایم، اما مردم همواره باید مدیریت مصرف برق را جدی بگیرند.

این بدین معناست که امسال نیز با توجه به افزایش ظرفیت نیروگاه‌ها احتمال خاموشی همچنان وجود دارد و همچنان در ادارات و مراکز مهم وجود برق اضطراری و دیزل ژنراتور از اهمیتی زیادی برخوردار می‌باشد. چندی پیش در اواخر خردادماه اتفاقی عجیب رخ داد تا همگان به فکر بیافتند. آن اتفاق عجیب خاموشی وزارت نیرو بود که در پی قطعی برق منطقه و استارت نشدن دیزل ژنراتورها رخ داده بود.

خبری که اعلام شد حاکی از آن بود که مانورها احتمالاً کم هستند و می‌بایست مانورهای خاموشی را افزایش داد تا این مشکلات مشخص شده و آسیبی به سیستم وارد نکند. از این رو می‌توان گفت به دلیل ناپایداری برق ایران داشتن دیزل ژنراتور برق اضطراری ضروری بوده و همچنین خدمات پس از فروش آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) با سالها تجربه در صنعت برق و انرژی مفتخر است تا با کادری مجرب شما عزیزان را جهت خرید دیزل ژنراتور و سرویس آن راهنمایی نماید.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.