اخبار صنعتی

حسن محمدی: به دلیل 200 ساعت پیک مصرف تمرکز روی ساخت نیروگاه منطقی نیست

حسن محمدی: به دلیل 200 ساعت پیک مصرف تمرکز روی ساخت نیروگاه منطقی نیست

حسن محمدی: به دلیل 200 ساعت پیک مصرف تمرکز روی ساخت نیروگاه منطقی نیست

حسن محمدی در جلسه مدیریت بحران استان اردبیل اظهار کرد: منطقی نیست برای گذر از این پیک در چندین هفته محدود و ۲۰۰ ساعت ایام پیک مصرف نسبت به احداث نیروگاه‌های جدید و سرمایه گذاری در حوزه تولید برق تمرکز داشته باشیم.

مدیرع امل شرکت توزیع برق استان اردبیل به وجود ۵۵۰ هزار مشترک برق در استان اشاره کرد و افزود: در استان ۴۵۰ هزار مشترک خانگی و ۶۴ هزار مشترک تجاری وجود دارد و مشترکان حوزه صنعت که دارای ارزش افزوده هستند ۶ دهم درصد و ۸ دهم درصد در بخش کشاورزی است. محمدی ادامه داد: ۲۳ درصد برق مصرفی استان در بخش صنعت است که این رقم در سال گذشته با ۱۲ درصد رشد روبرو بوده است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل به وضعیت جوی استان و پیش‌بینی افزایش دو تا سه درجه دما در تابستان اشاره و اظهار کرد: به ازای هر درجه افزایش دما شش مگاوات به مصرف برق اضافه می‌شود بطوری که اگر گرمای تابستان به بیش از ۲۹ درجه برسد، با ۱۵ مگاوات افزایش مصرف برق مواجه خواهیم شد.

وی از نصب کنتورهای هوشمند ویژه کشاورزان و همچنین استفاده دستگاه‌های اجرایی از انرژی تجدید پذیر خبر داد و بیان کرد: با توجه به اینکه امسال سهمیه تعریف شده استان اعلام شده تلاش بر این خواهد بود تا با همراهی هموطنان خاموشی‌ها را اعمال نکنیم.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.