اخبار صنعتی

جلسه مشترک معاون وزیر نیرو با مدیران صنعت برق کرمانشاه

جلسه مشترک معاون وزیر نیرو با مدیران صنعت برق کرمانشاه

جلسه مشترک معاون وزیر نیرو با مدیران صنعت برق کرمانشاه

جلسه مشترک مدیران صنعت برق استان کرمانشاه با حضور همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در سالن کنفرانس نیروگاه دالاهو برگزار شد. در این نشست که مدیران عامل نیروگاه دالاهو و شرکت‌ برق منطقه‌ای غرب و همچنین مدیران عامل صنعت برق استان کرمانشاه نیز حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی نیروگاه دالاهو و اقدامات در دست انجام برای بهبود وضعیت تولید برق در سال ۱۳۹۸ ارائه شد. حائری ابراز امیدواری کرد با تکمیل این پروژه، کمک شایانی به وضعیت تولید برق در منطقه غرب کشور و پیک بار سال ۹۸ شود. در ادامه این سفر، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از پست ۴۰۰ کیلوولت مرصاد بازدید کرد.

علی اسدی، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در این بازدید ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت شبکه برق غرب گفت: پست ۴۰۰ کیلوولت مرصاد یکی از پست‌های مهم منطقه است که در مدت زمان کوتاهی، احداث و به بهره برداری رسید. مدیر عامل برق غرب افزود: صادرات برق به کشور عراق از طریق این پست صورت می‌گیرد. اسدی گفت: برای بهبود وضعیت شبکه انتقال برق در منطقه، دو فیدر خط ۴۰۰ کیلوولت مربوط به نیروگاه دالاهو در کمترین زمان ممکن در این پست احداث و به نیروگاه دالاهو وصل گردیده است. معاون وزیر نیرو در این بازدید از تلاش‌های مدیران و پرسنل برق منطقه‌ای غرب و استان کرمانشاه تقدیر کرد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.