اخبار صنعتی

تبدیل 2700 انشعاب برق غیر مجاز به غیر دائم در سنندج

تبدیل 2700 انشعاب برق غیر مجاز به غیر دائم در سنندج

تبدیل 2700 انشعاب برق غیر مجاز به غیر دائم در سنندج

محمد سعید سلطانی در توضیح این خبر گفت: به منظور ساماندهی برق‌های غیر مجاز و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشترکین برق در ۹ ماهه اول سال جاری، بیش از دو هزار و ۷۳۵ انشعاب غیر مجاز به غیر دائم تبدیل شده است، این در حالی است که تا کنون بیش از چهار هزار و ۳۰۰ انشعاب غیر دایم نیز به مشترکین متقاضی واگذار شده است.

وی با اشاره به تعداد انشعابات غیر مجاز در استان کردستان افزود: تعداد انشعابات غیر مجاز در کل استان بیش از پنج هزار و ۲۰۰ فقره است که با تلاش شبانه روزی همکاران و ساز و کاری مناسب در این خصوص، سعی بر ساماندهی هر چه سریع‌تر این انشعابات هستیم. مدیر توزیع برق شهرستان سنندج با اشاره به برنامه‌های این مجموعه برای توسعه و تسهیل ارائه خدمات به مردم گفت: در ۹ ماهه ابتدایی سال ۹۷ بیش از ۱۴ کیلومتر شبکه فشار ضعیف با اعتبار بیش از ۱۲ میلیارد ریال در شهر سنندج راه اندازی شده است.

شهرستان سنندج بیش از ۲۰۰ هزار مشترک دارد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.