Written by on

تاریخچه کمپانی آکسا ژنراتور

شرکت آکسا ترکیه یکی از بزرگترین زیر مجموعه‌های هلدینگ سرشناس کازانچی (Kazanci) ترکیه می‌باشد که این هلدینگ معتبر و معروف در زمینه‌های مختلف ساخت و ساز، توریسم و کشاورزی در ترکیه فعال می‌باشد.

در زمینه تولید دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گازسوز این کمپانی دارنده بزرگترین استوک دیزل ژنراتور در منطقه بوده و به دلیل آنکه OEM رسمی کمپانی (Cummins) کامینز انگلستان می‌باشد بزرگترین کوپله کننده این محصول در غرب آسیا نیز به شمار می‌رود.

این کمپانی مالک بزرگترین مجموعه تولید دیزل ژنراتور در جهان بوده و حتی در لویزیانای آمریکا نیز کارخانه کوپله Genset دارد که به کمک این زیر ساخت قدرنمند سالانه بیش از ۴۰.۰۰۰ دستگاه دیزل تولید و در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به فروش می‌رساند.

کیفیت بسیار بالا - OEM رسمی بودن اکثر کمپانی‌های بزرگ سازنده موتور و سیستم قدرتمند آموزش و خدمات پس از فروش و قیمت بسیار مناسب و رقابتی با سایر کمپانی‌های تولید کننده در منطقه (لبنان و ...) در کنار دانش فنی بالا، این محصولات را در رأس انتخاب مدیران هوشمند صنعت کشورمان نموده است.

آکسا با ارائه دستگاه دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گازسوز با کیفیت طول عمری بالغ بر ۱۵ تا ۲۰ سال را برای کارکرد اضطراری و دایم موجب شده تا دیزل ژنراتورهای برند این کمپانی بزرگ همیشه در دسته ی پر کیفیت ترین‌ها قرار گیرد و همچنین کمپانی آکسا جزو پنج برند جهان در این صنعت به شمار رود.