اخبار صنعتی

برگزاری استارت آپ ویکند در برق مازندران

برگزاری استارت آپ ویکند در برق مازندران

برگزاری استارت آپ ویکند در برق مازندران

قاسم شهابی (مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران): این رویداد علمی در راستای استراتژی ۰۹۸ به منظور ایجاد، گسترش و بهبود فضای کسب و کار و بکارگیری ساز و کار برای گذر موفق از پیک تابستان ۹۸ با مشارکت مجتمع فرهنگی دیجیتال استان مازندران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شده است. وی با اشاره به محورهای این رویداد علمی گفت: کاهش پیک، استخراج و ارائه الگوی مصرفی مشترکان مختلف، توسعه انرژی تجدید پذیر در شبکه توزیع، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و فناوری اطلاعات از محورهای این دوره بود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران بیان داشت: در این دوره ۲۳ ایده توسط تیم‌های شرکت کننده مطرح شد که پس از ۳ روز بحث و تبادل نظر هیئت داوران، ایده "چتر داده" به عنوان ایده برتر انتخاب شد و جایزه ۲۰ میلیون ریالی را از آن خود کرد. تیم‌های دوم و سوم موفق به کسب جایزه ۱۵ و ۱۰ میلیون ریالی شدند و به ۲ ایده برتر نیز جوایز ۵ میلیون ریالی پرداخت شد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.