اخبار صنعتی

برق سمنان در سطح استانداردهای جهانی

برق سمنان در سطح استانداردهای جهانی

برق سمنان در سطح استانداردهای جهانی

سید علی اکبر صباغ با اشاره به تحول صنعت برق طی چند دهه اخیر در ایران، عنوان داشت: گسترش صنایع مختلف، پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشترکین برق طی سال‌ها اهمیت و ضرورت بهره‌مندی از انرژی الکتریکی را دو چندان کرده است. مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان ادامه داد: رویکرد دولت جمهوری اسلامی ایران توجه ویژه به محرومین و قشر کم درآمد جامعه بوده است و بدین منظور در صنعت برق نیز تا دورترین نقاط کشور، خطوط برق احداث شده است که هم اکنون تمامی روستاهای بالای پنج خانوار استان برقدار می‌باشند.

صباغ با مقایسه توسعه خطوط و پست‌های فوق توزیع در قبل و بعد از انقلاب اسلامی، گفت: قبل از انقلاب اسلامی، استان سمنان فقط دارای ۱۰۰ کیلومتر خط ۶۳ کیلوولت و دو ایستگاه پست ۶۳ کیلوولت با ظرفیت ۶۰ مگاولت آمپر بود در صورتی که هم اکنون این استان بیش از دو هزار کیلومتر مدار خطوط ۶۳، ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلولت و ۴۰ ایستگاه پست ۶۳، ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلوولت با ظرفیت بیش از چهار هزار مگاولت آمپر می‌باشد.

وی وجود دو نیروگاه سیکل ترکیبی در شهرهای سمنان و شاهرود را یکی از مهم‌ترین زیر ساخت‌های اقتصادی در استان دانست و گفت: تولید انرژی الکتریکی و وجود خطوط انتقال فوق توزیع استان سمنان را به یکی از شاهراه‌های مهم تبادل برق در کشور تبدیل کرده است. مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان تأکید کرد: از جمله شاخصه‌های مهم صنعت برق در استان، صرف بیش از ۷۰ درصد برق استان در بخش تولید و کشاورزی و همچنین پائین بودن تلفات برق در این استان در بخش فوق توزیع به کمتر از دو در‌صد می‌باشد که این ارقام در سطح استانداردهای جهانی است.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.