اخبار صنعتی

برق رسانی به تمامی خانواده های شهری و روستایی سمنان

برق رسانی به تمامی خانواده های شهری و روستایی سمنان

برق رسانی به تمامی خانواده‌های شهری و روستایی سمنان

سید محمد موسوی‌زاده مدیر عامل شرکت توزیع برق استان سمنان، ضریب نفوذ برق در این استان را ۱۰۰ درصد ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر تمامی خانوارهای شهری و روستایی سمنان از نعمت برق برخوردار هستند. وی ادامه داد: احداث ۱۱ هزار و ۴۲ کیلومتر شبکه هوایی و زمینی، نصب هفت هزار و ۶۶۴ دستگاه پست‌های توزیع برق با ظرفیت یک هزار و ۳۱۱ مگاولت آمپر، برق رسانی به ۴۱۴ روستا، دایر کردن دو هزار و ۴۴۹ اشتراک برق چاه‌های آب کشاورزی و نصب ۱۱۳ هزار و ۲۱۲ دستگاه سرچراغ روشنایی معابر دستاورد بزرگی در عرصه صنعت توزیع برق استان سمنان به شمار می‌روند.

وی با اشاره به این که از شاخص‌های کمّی برق در استان گذر کرده‌ایم، افزود: یکی از شاخص‌های بسیار مهم کیفی که منجر به کاهش هزینه‌ها و ارتقاءی کیفیت خدمت رسانی می‌شود، موضوع تلفات انرژی الکتریکی است که با روند کاهشی که شاهد آن هستیم به مرز هفت درصد رسیده و یک عدد قابل قبول و در سطح کشورهای توسعه یافته محسوب می‌شود.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.