اخبار صنعتی

برای نوسازی شبکه انتقال برق تهران 1500 میلیارد تومان نیاز است

برای نوسازی شبکه انتقال برق تهران 1500 میلیارد تومان نیاز است

برای نوسازی شبکه انتقال برق تهران 1500 میلیارد تومان نیاز است

غلامرضا خو‌ش خلق مدیر عامل برق منطقه‌ای تهران، گفت: شرکت برق منطقه‌ای تهران یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های برق منطقه‌ای است و به سال ۱۳۱۵ باز می‌گردد. وی افزود: وقتی شبکه برق قدیمی است به همین نسبت فرسودگی در شبکه انتقال برق نیز بیشتر است.

خوش خلق با تأکید بر اینکه نیاز است که به سرعت به بازسازی شبکه انتقال برق اقدام شود، اظهار داشت: شبکه برق و فشار قوی تهران (۶۳ کیلوولت) ۱۵۰۰ کیلومتر کابل برق دارد بنابراین قدیمی بودن شبکه برق یکی از مشکلات و چالش‌ها است.

وی ادامه داد: نوسازی شبکه برق تهران با توجه به شلوغی شهر یک اقدام سخت و دشوار است، اما در دو سال گذشته ۵۳۴ کیلومتر از کابل فشار قوی تهران نوسازی و بازسازی شد. به گفته مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران، در حال حاضر بازسازی ۱۲۰ کیلومتر شبکه برق تهران در دست انجام است.

خوش خلق در پاسخ به این سوال که استاندار تهران از قدیمی بودن شبکه فشار قوی اظهار نگرانی کرده خاطرنشان کرد: به هر حال فرسودگی شبکه برق موجب نگرانی ما نیز هست، اما به هر حال برای بازسازی شبکه فرسوده و قدیمی برق تهران به نرخ امروز ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.