اخبار صنعتی

اولین تندباد زمستانی و خسارت 200 میلیون تومانی به برق مازندران

اولین تندباد زمستانی و خسارت 200 میلیون تومانی به برق مازندران

اولین تندباد زمستانی و خسارت 200 میلیون تومانی به برق مازندران

قاسم شهابی گفت: تندباد و بارش‌های شدید ۲۴ ساعت گذشته منجر به خسارت در شبکه توزیع و قطعی برق در برخی شهرستان‌ها و مناطق مرکزی مازندران شد. وی بیشتر خسارت را مربوط به شهرستان‌های ساری، آمل و همچنین مناطق ساحلی دانست و گفت که در حال حاضر برق تمامی خطوط وصل شده و جریان دارد. مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران افزود: تندباد دیشب ۹۵ فیدر توزیع برق را از مدار خارج کرد و سبب پارگی سیم‌های توزیع، معیوب شدن دستگاه‌های قطع کننده برق و شکستگی تیرها و سوختگی فیوز شده است. وی گفت که هم اکنون تنها برق یک روستا در فریدون‌کنار قطع است که علت آن هم سقوط درختی تنومند بر خط توزیع و شکستگی چند تیرک برق است.

تندبادی که شب گذشته مازندران را در نوردید در برخی از مناطق دارای سرعتی حدود ۹۰ کیلومتر در ساعت بود. بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، سامانه بارشی که با وزش شدید باد همراه است، نخستین موج سرمایی زمستان است و از روز یکشنبه از استان مازندران خارج می‌شود. مازندران دارای دو شرکت توزیع برق به مرکزیت ساری و نوشهر است که به بیش از ۲ میلیون مشترک خدمات می‌دهند. شرکت توزیع برق مستقر در ساری که با نام شرکت توزیع برق مازندران شناخته می‌شود ۱۵ شهرستان از آمل تا گلوگاه را پوشش می‌دهد. سال ۹۷ سال حمایت از تولید ملی نام گذاری شده است و تولید کنندگان با قطع برق ضرر و زیان زیادی را متحمل می‌شوند. از این پس طبق قانون مصوبه مجلس هر کارخانه می‌بایست به دستگاه دیزل ژنراتور مجهز باشد تا در چنین مواقعی ضربه‌ای به تولید کشور وارد نشود.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.