اخبار صنعتی

افزایش 15 درصدی مشترکین برق خانگی آذربایجان غربی طی 5 سال گذشته

افزایش 15 درصدی مشترکین برق خانگی آذربایجان غربی طی 5 سال گذشته

افزایش 15 درصدی مشترکین برق خانگی آذربایجان غربی طی 5 سال گذشته

رضا ریاحی سرپرست شرکت برق منطقه‌ای خراسان در جمع ائمه جماعات مساجد مشهد اظهار داشت: برای تولید برق هزینه بسیار انجام می‌شود، لذا اگر مصرف برق به درستی انجام نشود، هر سال نیازمند سرمایه گذاری در زمینه تولید برق خواهیم بود. وی اظهار داشت: به برکت انقلاب، ایران امروز در صنعت برق خودکفا است و ۹۰ درصد نیاز برق کشور از داخل تأمین می‌شود، به طوری که قبلا تولید سالانه برق در کشور هفت هزار مگاوات بود که این میزان اکنون به ۷۵ هزار مگاوات در سال رسیده است.

وی گفت: با توسعه نیروگاه‌های کشور طی ۴۰ سال گذشته، ظرفیت تولید سالانه برق نیروگاه‌های استان‌های خراسان از ۴۳۰ مگاوات در ابتدای انقلاب به پنج هزار و ۲۰۰ مگاوات در حال حاضر رسیده است. ریاحی افزود: قبلاً شبکه‌های برق توسط متخصصین خارجی در کشور نصب و اجرا می‌شد اما امروزه شبکه‌های انتقال بین شهرها و حتی نیروگاه‌ها توسط متخصصین داخلی ساخته می‌شود.

وی اظهار داشت: رشد مصرف برق در کشور بطور متوسط سالانه ۶ درصد است و به همت متخصصین، مهندسین و کارشناسان چراغ خانه مردم روشن است، این در حالی است که حتی در کشورهای پیشرفته مدیریت این میزان رشد مصرف دشوار است. وی گفت: شرایط تولید برق در ایران نسبت به سایر کشورها بهتر است، تنها نیاز به مدیریت مصرف وجود دارد که باید ارزش برق را دانست و نسبت به مصرف درست آن اقدام کرد.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.