اخبار صنعتی

استان قزوین - تجهیز مراکز مهم به دیزل ژنراتور برق اضطراری

استان قزوین - تجهیز مراکز مهم به دیزل ژنراتور برق اضطراری

استان قزوین‌: تجهیز مراکز مهم به دیزل ژنراتور برق اضطراری

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری قزوین گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مکلفند تا مراکز مهم و ضروری را به دیزل ژنراتور برق اضطراری تجهیز کنند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین، افشار مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گفت: تاب آوری مراکز و استمرار خدمات به جامعه هدف در مواقع اضطراری مستلزم نصب دیزل ژنراتور در مراکز فاقد مولد برق اضطراری و آماده به کار مراکز دارای مولد است.

افشار افزود: با توجه به وابستگی بسیار بالای مراکز و دستگاه‌های با اهمیت به انرژی برق باید این وابستگی به نحو مطلوب مدیریت شود و از ظرفیت‌های جایگزین برای تداوم و بهبود خدمات رسانی استفاده شود.

دبیر شورای پدافند غیر عامل استان خاطرنشان کرد: کمیته‌ای تخصصی از دستگاه‌های مرتبط تشکیل شده است تا وضعیت حوزه انرژی دستگاه‌ها، بخصوص حوزه انرژی برق را پایش و کنترل کنند.

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.