اخبار صنعتی

آغاز به کار اتاق خبر

آغاز به کار اتاق خبر

آغاز به کار اتاق خبر

اتاق خبر سایت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) راه اندازی شد.

همراهان و بازدید کنندگان گرامی باعث افتخار ماست تا به عنوان یکی از به روزترین و معتبرترین وب سایت‌های کشور ایران در زمینه ارائه اطلاعات، مشخصات فنی و قیمت انواع دیزل ژنراتور، ژنراتور گازی و کمپرسور دیزلی با راه اندازی اتاق خبر این صنعت شما دوستان و علاقه مندان به صنعت برق اضطراری و اخبار روز شرکت‌های بین‌المللی و نو آوری‌ها و ایده‌های جدید این صنعت آشنا نمائیم.

هدف ما افزایش دانش و سطح اطلاعات در این حوزه در میان مهندسین، کارشناسان، مدیران و تمامی عزیزان است که به نوعی در حال کار در این زمینه می‌باشند و امید است با بهره گیری از نظرات شما عزیزان بتوانیم هرچه بهتر در این زمینه گام برداریم. همچنین شما می‌توانید با پیگیری ما در شبکه‌های اجتماعی ضمن تبادل نظر و ارائه پیشنهادات و اخبار خود، ما را در این زمینه راهنمایی نمایید. پس امیدواریم با کلیک بر لینک‌های زیر هم‌اینک به خانواده بزرگ تصاکو بپیوندید.

منتظر آغاز ارتباط سبز با شما عزیزان هستیم.

با سپاس بیکران

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو)
واحد IT

حقوق مادی و معنوی

لوگوی تصاکو - ۳

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا می‌باشد

دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوم، خیابان بهزاد شمالی، پلاک ۳، واحد یک و دو

تلفن
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۱۳۶
۰۲۱ - ۲۲۱۳ ۵۳۲۰

فکس
۰۲۱ - ۲۶۷۶ ۰۳۶۰

کارخانه

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج، خیابان شصت و هفتم

تلفن
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۰
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۱

فکس
۰۲۱ - ۴۴۹۹ ۸۶۷۲

دیزل ژنراتور تصاکو

نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی آکسا ترکیه. لیست قیمت، دیتاشیت‌ها و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ها و ژنراتور های گاز سوز (کوپله فابریک) از برندهای: کامینز | پرکینز | ولوو | دوسان | میتسوبیشی | جی ام | لوول . معرفی محصولات جدید روز دنیا از قبیل ژنراتورهای هیبریدی، ژنراتورهای دو قلو و ژنراتورهای مخصوص مراکز داده یا (دیتا سنتر) ها.